Osuszanie po zalaniu

Osuszanie po zalaniu, powodzi, pożarze

Zalanie mieszkania lub dom może zdarzyć się każdemu z nas. Przyczyn zalania może być wiele. Woda zalegająca w materiale budowlanym jest zagrożeniem dla trwałości budynku. Może również negatywnie wpłynąć na zdrowie człowieka.

Osuszanie mieszkania po zalaniu, deweloperskiego czy z wilgoci- niczym się od siebie nie różnią. We wszystkich przypadkach trzeba dobrać najbardziej efektywną metodę osuszania,

Staramy się szybko pomóc Państwu osuszyć zalane mieszkanie. Swoją pracę wykonujemy profesjonalnie i solidnie. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i interdyscyplinarnej wiedzy. Precyzyjnie dobieramy najbardziej efektywne metody osuszające. Pomożemy wykryć i naprawić usterki hydrauliczne, które stanowiły przyczynę zalania.

Osuszanie mieszkania po zalaniu należy wykonać szybko. Ograniczy to rozmnażanie zarodników pleśni i grzybów, Wietrzenia mieszkania nie pomoże osuszyć mieszkania. Potrzebny jest nowoczesny i specjalistyczny sprzęt osuszający, który jest przystosowany do pracy ciągłej.

Osuszanie mieszkania po zalaniu wykonujemy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Podczas bezpłatnych oględzin dobieramy odpowiednią metodą i technikę osuszania. Często na oględzinach jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę zalania.

 

 

Jaki jest koszt osuszania  po zalaniu?

Nie ma jednej standardowej kwoty za wykonanie procesu osuszania budynku. Cena za osuszanie jest bardzo różna. Zależy od ilości zawilgoconej powierzchni i stopnia zawilgocenia ścian czy posadzki. Cenę zawsze dostosowujemy indywidualnie

 

Przygotowujemy profesjonalną dokumentację fotograficzną i analityczną. Cały proces osuszania jest udokumentowany. Nasza dokumentacja stanowi podstawę do ubiegania się o odszkodowanie z Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

 

Zalane ściany:

farby lateksowe/ceramiczne/hydrofobowe – purchle/bąble wypełnione wodą.

Screenshot 1

 

 

 

 

 

 

 

 

Akrylowe/emulsyjne – wysolenia/mineralizację soli mineralnych zawartych w wodzie.

 

Screenshot 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osuszanie po zalaniu: budynków, mieszkań, domów, ścian, podłóg, piwnic, garaży, lokali usługowych i zabytkowych

 

Użytkownicy trafili na tę stronę wyszukując takie hasła jak: Osuszanie po zalaniu Warszawa, Osuszanie budynków po zalaniu, Osuszanie mieszkania, Osuszanie Ścian, Osuszanie piwnicy

OSUSZANIE