100%
Zadowolonych klientów
15821
Odwiedzających stronę
1459
Zrealizowanych zleceń

Zakres usług

Wieloletnie doświadczenie i wiedza merytoryczna w osuszaniu budynków po zalaniu, pozwala nam precyzyjnie dobrać najbardziej efektywną metodę osuszania. Osuszamy wszystkie budynki od piwnicy aż po dach. Do naszych specjalizacji należy osuszanie dachów i tarasów. Osuszamy mieszkania, domy, garaże, piwnice, lokale usługowe, hale, magazyny, budynki zabytkowe itp.
Skuteczna lokalizacja wycieków wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, strefie izolacji dachów i tarasów. Wykonujemy próby szczelności pokrycia dachowego. Wykorzystujemy przy tym najnowsze technologie.
Profesjonalne i kompleksowe usuwanie pleśni, grzybów i wszelkich zagrożeń mikrobiologicznych wykonywane jest przy użyciu certyfikowanych i bezpiecznych środków. Do ozonowania wykorzystujemy generatory ozonu z jonizacją i modułem UV. Skuteczne usuwanie nieprzyjemnych zapachów.
Posiadamy bogaty bagaż doświadczeń w branży budowlanej. Osuszamy nowo powstałe budowle, dosuszamy posadzki przy użyciu nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu osuszającego. Dbamy o długoterminową i stabilną współpracę, oferując rabaty dla stałych klientów.

NIE WIESZ CO ZROBIĆ W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA SZKODY ZALANIOWEJ?

Zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy! 

Jesteśmy jedną z wielu firm w Polsce, której misją jest kompleksowa realizacja usług osuszania budynków po zalaniu.  Świadczone przez naszą firmę usługi są ukierunkowane na zaspakajanie potrzeb i oczekiwań klientów.  Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Optymalizujemy nasze wewnętrzne działania bazując na wiedzy i doświadczeniu. Dajemy gwarancję jakości, aby móc utrzymać  firmę na wysokim standardzie świadczonych usług. Oferujemy jasne i uczciwe warunki współpracy.

Nasza firma świadczy usługi zarówno dla klienta indywidualnego, biznesowego bądź stricte budowlanego.
Posiadamy nowoczesne urządzenia do osuszania budynków, dzięki którym profesjonalnie i kompleksowo osuszymy każde pomieszczenia.

Jeżeli posiadasz polisę ubezpieczeniową obejmującą szkodę zalaniową to wszystkie formalności z Towarzystwem Ubezpieczeniowym możemy załatwić za Ciebie. Wystawiona przez nas dokumentacja stanowi podstawę do ubiegania się o zwrot kosztów naprawy szkody. 
W przypadku braku polisy ubezpieczeniowej koszt usługi będzie ustalony na zasadzie kwoty zryczałtowanej. 

 

dlaczeg dryservice

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ POMOCY?

Staramy się jak najszybciej rozwiązać Państwa problem powstały w wyniku zalania. Świadczone przez naszą firmę kompleksowe usługi są jaki na najwyższym poziomie. Gwarantujemy jakość wykonywanych usług.  Reagujemy szybko na zgłoszenie, co ma istotny wpływ na zniwelowanie powiększenia się szkody zalaniowej.
 W naszej praktyce stosujemy bezinwazyjne metody osuszania budynków.

Poznaj nasze efektywne metody osuszania zalanych powierzchni wszystkich budynków, począwszy od piwnic a skończywszy na osuszaniu dachów płaskich. Posiadamy wielospecjalistyczną wiedzę o charakterze interdyscyplinarnym. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem powstały w wyniku zalania/powodzi czy pożarze.

Oferujemy bezpłatne oględziny, pomiary wilgotności i wycenę szkody. 

Pomożemy wykryć i naprawić usterki hydrauliczne, które były przyczyną zalania mieszkania. Przyczyn zalania może być wiele ale w każdym przypadku efekt jest tak samo poważny i uciążliwy dla lokatora.

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług osuszających

Najwyższa jakość usług

Jesteśmy firmą z bogatym bagażem doświadczeń w osuszaniu różnorodnych budynków.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę merytoryczną z zakresu: 

 

cloudOsuszania Budynków

cloudOsuszania Mieszkań

cloudOsuszania Domów

cloudOsuszania obiektów usługowych

cloudOsuszania nowo powstałych budowli – usuwamy wilgoć technologiczną

cloudOdgrzybiania Budynków

cloudOzonowania Pomieszczeń

cloudWykrywanie Przecieków Wody w instalacjach wodno-kanalizacyjnych

 

W zakresie osuszania budynków po zalaniu, odgrzybiania i ozonowania obszar
naszych działań został ograniczony do granic województwa mazowieckiego, z uwagi
na szybkość reagowania i dużą ilość zleceń.

OSUSZANIE PO ZALANIU