Wykrywanie nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych

Masz zalane mieszkanie, dom, garaż, lokal usługowy, halę produkcyjną, magazyn, restaurację, sklep, dach…. ? Ale nie wiesz skąd wycieka woda… ? To zadanie dla nas!

Wykrywaniem wycieków wody w naszej firmie zajmuję się wyspecjalizowany technik posiadający wszelkie uprawnienia potrzebne do wykonania jakże ważnej usługi w przypadku zalanych powierzchni.

Jedną z wielu metod bezinwazyjnych lokalizacji wycieków wody w kanalizacji wodnej jest Metoda Termowizji.

Badanie metody termowizyjnej polega na zastosowaniu specjalnej kamery termowizyjnej, która najlepiej działa przy wykrywaniu przecieków ciepłej wody (ogrzewanie podłogowe, instalacji C.O.), Przy jej zastosowaniu można zaobserwować różnice temperatur badanej powierzchni i wykryć nieprawidłowości w izolacjach termicznych, wodociągowych, grzewczych itp. Również pozwala zidentyfikować przegrzewające się elementy w instalacjach elektrycznych.

Kamera endoskopowa ma szerokie zastosowanie w wykrywaniu pęknięć, nieszczelności w układzie instalacji kanalizacyjnej i kanałach wentylacyjnych nawet w trudno dostępnych miejscach. Przy zastosowaniu kamery endoskopowej mamy wyraźny obraz tego co dzieje się w środku badanego obiektu.

Nasza firma to zespół doświadczonych techników z wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej. Oferujemy skuteczne wykrywanie nieszczelności w układzie kanalizacyjnym.

Jeśli doszło do zalania Państwa lokalu mieszkalnego lub lokalu usługowego świadczymy usługi osuszania pomieszczeń.

Próba gazowa to metoda wykorzystywana do lokalizacji nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Polega na wpuszczeniu gazu znacznikowego do instalacji hydraulicznej a następnie przy pomocy detektora (miernika do gazu), jesteśmy w stanie wykryć gaz, który unosi się do góry przez nieszczelną instalację.

Jedną z podstawowych metod lokalizacji przecieków stanowi Próba ciśnieniowa.

Próba ciśnieniowa to podstawowa metoda badania ciśnieniowych prób nieszczelności w układzie instalacji zimnej i ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania. Za pomocą specjalnego urządzenia (manometr) jesteśmy w stanie zauważyć spadek ciśnienia na instalacji wody ciepłej lub zimnej.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza merytoryczna naszych techników umożliwia w dość szybkim czasie wykryć nieszczelności w układzie wodno-kanalizacyjnym. Jeśli doszło do zalania pomieszczenia również osuszymy Państwa lokal mieszkaniowy lub usługowy.

WYKRYWANIE WYCIEKÓW WODY