Wykrywanie nieszczelności pokrycia dachowego

PRÓBA DYMOWA

Jest jedną z najszybszych, naprostrzych i najtańtańszych metody wykrywania nieszczelności. Ma szerokie zastosowanie w celu lokalizacji nieszczelności instalacji kanalizacyjnych, stref izolacji dachów i tarasów. Dzięki zastosowaniu dymu jesteśmy w stanie w dość szybki sposób wykryć nieszczelności. Nasi technicy z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzą merytoryczną w dość szybki sposób pomogą Państwu rozwiązać problem z nieszczelnością.

Nasza firma oferuje różnorodne metody wykrywania wycieków wody oraz wykrywania nieszczelności instalacji wodnej. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techników wpływa korzystnie na szybkość świadczenia naszych usług. Próba dymowa ma szerokie zastosowanie w celu lokalizacji nieszczelności instalacji kanalizacyjnych, stref izolacji dachów i tarasów. Dzięki zastosowaniu dymu jesteśmy w stanie w dość szybki sposób wykryć nieszczelności. Nasi technicy z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzą merytoryczną w dość szybki sposób pomogą Państwu rozwiązać problem z nieszczelnością.

W przypadku zaistniałej szkody zalaniowej również osuszymy zalane pomieszczenia. Pomożemy zlokalizować wyciek wody i naprawić problem. Gdy doszło do zalania pomieszczenia również wykonamy usługę osuszania zalanych pomieszczeń. kamerą endoskopową. W wielu przypadkach kiedy to po odwiercie kontrolnym przygotowanym pod wykonanie próby szczelności okazuję się, że ilość wody zalegającej w strefie izolacji jest zbyt duża, aby efektywnie wykonać wykrycie wycieku wody. W tym przypadku niezbędne jest wstępne osuszenie strefy do żądanej wartość wilgotności powietrza zaciąganego z w/w strefy.

 

Próbę dymową wykonujemy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Przygotowujemy dokładną dokumentację z przebiegu procesu wykrywania nieszzelności w oparciu o dokumentację fotograficzną i merytoryczną.

 

 

Dry Service Group - Próba Dymowa, Wykrywanie Nieszczelności Pokrycia Dachowego Warszawa i okolice

 

WYKRYWANIE WYCIEKÓW WODY