Wykrywanie nieszczelności pokrycia dachowego

W naszej pracy gaz znacznikowy również wykorzystujemy do wykrywania nieszczelności pokryć dachowych.

Nasza firma oferuje różnorodne metody wykrywania wycieków wody oraz wykrywania nieszczelności instalacji wodnej. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techników wpływa korzystnie na szybkość świadczenia naszych usług. Próba dymowa ma szerokie zastosowanie w celu lokalizacji nieszczelności instalacji kanalizacyjnych, stref izolacji dachów i tarasów.

Dzięki zastosowaniu dymu jesteśmy w stanie w dość szybki sposób wykryć nieszczelności. Nasi technicy z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzą merytoryczną w dość szybki sposób pomogą Państwu rozwiązać problem z nieszczelnością.

W przypadku zaistniałej szkody zalaniowej również osuszymy zalane pomieszczenia. Pomożemy zlokalizować wyciek wody i naprawić problem. Gdy doszło do zalania pomieszczenia również wykonamy usługę osuszania zalanych pomieszczeń. kamerą endoskopową.

W wielu przypadkach kiedy to po odwiercie kontrolnym przygotowanym pod wykonanie próby szczelności okazuję się, że ilość wody zalegającej w strefie izolacji jest zbyt duża, aby efektywnie wykonać wykrycie wycieku wody. W tym przypadku niezbędne jest wstępne osuszenie strefy do żądanej wartość wilgotności powietrza zaciąganego z w/w strefy.

 

Próbę dymową wykonujemy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.

 

 

WYKRYWANIE WYCIEKÓW WODY