Warszawa, Polska
572 073 627
biuro@dry-service.pl

Usuwanie wycieków wody

Profesjonalne usługi osuszania budynków.....

Wykrywanie wycieków wody

Jedną z wielu metod bezinwazyjnych lokalizacji wycieków wody w kanalizacji wodnej jest Metoda Termowizji.

Badanie metody termowizyjnej polega na zastosowaniu specjalnej kamery termowizyjnej, która najlepiej działa przy wykrywaniu przecieków ciepłej wody (ogrzewanie podłogowe, instalacji C.O.), Przy jej zastosowaniu można zaobserwować różnice temperatur badanej powierzchni i wykryć nieprawidłowości w izolacjach termicznych, wodociągowych, grzewczych itp. Również pozwala zidentyfikować przegrzewające się elementy w instalacjach elektrycznych,

Nasza firma posiada wykwalifikowanych techników z wiedzą i dużym doświadczeniem w wykrywaniu wycieków wody.

Pomożemy zlokalizować wyciek wody i naprawić problem. Gdy doszło do do zalania pomieszczenia również wykonamy usługę osuszania zalanych pomieszczeń.kamerą endoskopową.

Kamera endoskopowa

Kamera endoskopowa ma szerokie zastosowanie w wykrywaniu pęknięć, nieszczelności w układzie instalacji kanalizacyjnej i kanałach wentylacyjnych nawet w trudno dostępnych miejscach.

Przy zastosowaniu kamery endoskopowej mamy wyraźny obraz tego co dzieje się w środku badanego obiektu. 

Nasza firma to zespół doświadczonych techników z wieloletnim doświadczeniem w branży hydraulicznej. Oferujemy skuteczne wykrywanie nieszczelności w układzie kanalizacyjnym. 

Jeśli doszło do zalania Państwa lokalu mieszkalnego lub lokalu usługowego świadczymy usługi osuszania pomieszczeń.

Próba gazowa to metoda wykorzystywana do lokalizacji nieszczelności w instalacjach wodno-kanalizacyjnych

Polega na wpuszczeniu gazu znacznikowego do instalacji hydraulicznej a następnie przy pomocy detektora (miernika do gazu), jesteśmy w stanie wykryć gaz, który unosi się do góry przez nieszczelną instalację.

W naszej pracy gaz znacznikowy również wykorzystujemy do wykrywania nieszczelności pokryć dachowych.

Nasza firma oferuje różnorodne metody wykrywania wycieków wody oraz wykrywania nieszczelności instalacji wodnej. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techników wpływa korzystnie na szybkość świadczenia naszych usług.

Jeśli doszło do zalania pomieszczenia również wykonamy profesjonalne osuszanie zalanych powierzchni.

Próba dymowa ma szerokie zastosowanie w celu lokalizacji nieszczelności instalacji kanalizacyjnych, stref izolacji dachów i tarasów.

Dzięki zastosowaniu dymu jesteśmy w stanie w dość szybki sposób wykryć nieszczelności.

Nasi technicy z bogatym bagażem doświadczeń i wiedzą merytoryczną w dość szybki sposób pomogą Państwu rozwiązać problem z nieszczelnością.

W przypadku zaistniałej szkody zalaniowej również osuszymy zalane pomieszczenia.

Jedną z podstawowych metod lokalizacji przecieków stanowi Próba ciśnieniowa.

Próba ciśnieniowa to podstawowa metoda badania ciśnieniowych prób nieszczelności w układzie instalacji zimnej i ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania. Za pomocą specjalnego urządzenia (manometr) jesteśmy w stanie zauważyć spadek ciśnienia na instalacji wody ciepłej lub zimnej.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza merytoryczna naszych techników umożliwia w dość szybkim czasie wykryć nieszczelności w układzie wodno-kanalizacyjnym. Jeśli doszło do zalania pomieszczenia również osuszymy Państwa lokal mieszkaniowy lub usługowy.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ

NASI TECHNICY CHĘTNIE ODPOWIEDZĄ NA PAŃSTWA PYTANIA

TEL: 572-073-627