Warszawa, Polska
572 073 627
biuro@dry-service.pl

Pomiary

Profesjonalne usługi osuszania budynków.....

Pomiary Wilgotności wykonujemy specjalistycznym sprzętem – miernikiem. Stanowią niezbędny element pierwszej wizyty naszego technika. 

W jakim celu wykonujemy pomiary wilgotności ?

  • określenia miejsca zalania oraz stopnia  zawilgocenia;
  • po zalaniu – określenia poziomu wilgotności ścian, tynków, wylewek i posadzek;
  • przed zakupem nowego mieszkania/domu
  • w trakcie remontu mieszkania/domu – przed ułożeniem parkietu
  • pomogą zlokalizować awarię instalacji wodnej;
  • w przypadku wilgoci w domu

Zapewniamy Państwu bezpłatne oględziny i pomiary wilgotności zalanych powierzchni.  

Po wizycie technika przygotujemy ofertę na usunięcie wody w zalanych pomieszczeniach.  Nasi doświadczeni technicy dobiorą Państwu odpowiednią metodę osuszania zalanej powierzchni i udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

Jeśli posiadają Państwo Polisę Ubezpieczeniową ważne jest wykonanie pomiarów wilgotności przed zgłoszeniem szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Należy sprawdzić warunki polisy ubezpieczeniowej. Służymy pomocą w załatwieniu formalności w celu likwidacji szkód z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

W swojej pracy wykorzystujemy jedną z najbardziej popularnych metod pomiaru wilgotności podłoża betonowego – Metoda karbidowa CM 

Próba CM jest jednym z najdokładniejszych badań wilgotności posadzki. Należy pobrać próbkę wewnętrznej części posadzki. Odpowiednią ilość wsypujemy do pojemnika.  Przy zetknięciu się karbidu z wodą zachodzi reakcja chemiczna co skutkuje powstaniem gazu i wzrostem ciśnienia w pojemniku i manometrze.

Metoda karbidowa CM może być również wykorzystywana w pomiarach wilgotności starych murów z pełnej cegły do grubości 1 metra. Jest to ważna kwestia przy ocenie zawilgocenia starych murów bądź zabytków.

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ

NASI TECHNICY ODPOWIEDZĄ NA PAŃSTWA PYTANIA 24/7