Warszawa, Polska
572 073 627
biuro@dry-service.pl

Osuszanie po zalaniu

Profesjonalne usługi osuszania budynków.....


OSUSZANIE BUDYNKÓW PO ZALANIU/ POWODZI/ POŻARZE

Nasza Firma świadczy usługi osuszania różnorodnych budynków: mieszkań, domów, biur, szkół, przedszkoli, piwnic, garaży, tarasów i dachów płaskich. Teoretycznie nie ma znaczenia czy osuszanie jest po powodzi, pożarze czy zalaniu. Cała procedura przebiega tak samo.
Świadczymy profesjonalne usługi w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.


OSUSZANIE PODŁÓG I ŚCIAN

Pękła rura w budynku w którym mieszkasz? Woda wlewała się każdą szczeliną i doszło do zalania Twojego mieszkania? Nie wiesz co zrobić z zalaną podłogą, ścianą czy stopem? Musisz działać szybko aby nie dopuścić w Twoim mieszkaniu do powstania pleśni,grzybów czy zapachu stęchlizny. Nie działaj na własną rękę. Skucie wylewki, zdjęcie styropianu, wietrzenie pomieszczenia czy odkopanie fundamentów nie wystarczy.
Do procesu osuszania jest niezbędny specjalistyczny sprzęt, umiejętności techniczne i kreatywne myślenie przy wykonywaniu montażu. Nasza firma wykonuje czynności związane z wykrywaniem przecieków wody. Jesteśmy w stanie zlokalizować, w którym konkretnie miejscu występuje nieszczelność w instalacji hydraulicznej.
Już na pierwszej wizycie technika dokonamy bezpłatnych pomiarów wilgotności ścian, posadzek, drewna, dzięki którym jesteśmy w stanie ustalić stopień zawilgocenia budynku. 
Pomożemy i doradzimy co zrobić aby Twoje mieszkanie wróciło do stanu sprzed szkody.


USUWANIE WILGOCI

W dzisiejszych czasach proces budowania nowych osiedli przebiega w bardzo szybkim tempie. W wielu materiałach budowlanych, tynkach, szpachlach, wylewkach zawarta jest woda, która nie ma możliwości samoistnego wyschnięcia. 
Szybkie tempo budowy I warunki klimatyczne dogłębnie uniemożliwiają wyschnięcie materiału budowlanego co wpływa na gromadzenie się tzn. wilgoci technologicznej. 
Wiele lat temu nowe osiedla były budowane bardzo długo co miało bardzo duży wpływ na odparowanie wody z materiałów budowlanych.


OSUSZANIE TARASÓW I DACHÓW PŁASKICH

Posiadamy bogaty wachlarz doświadczeń w osuszaniu tarasów i dachów płaskich. Jest to bardzo częsty problem pojawiający się we współczesnym budownictwie. Posiadamy niezbędny sprzęt i wiedzę techniczną jak szybko osuszyć warstwy termoizolacji, która została zalana.